Zbyszek Kopeć

Z Szuropedia
To jest nie tylko zatwierdzona wersja strony, ale również ostatnia jej wersja.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zbyszek Kopeć
Ilustracja
Miejsce zamieszkania Gdańsk, Polska
Narodowość polska
Powiązania Level World, Crazy Polish Man, Astro Ara
Kanał YouTube; Zbyszek Kopeć
Lata aktywności od 24 lipca 2014 r.
Strona internetowa

Zbyszek Kopeć - płaskoziemca biblijny, pochodzi z Elbląga, a mieszka obecnie w Gdańsku. Prowadzi własną działalność gospodarczą zajmującą się przerabianiem w samochodach silników spalinowych na silniki elektryczne. Najprawdopodobniej prawdziwy inżynier; wg internetowych źródeł ukończył Elektrotechnikę na Politechnice Gdańskiej, co może zaskakiwać jak na osobę z wyższym wykształceniem, ale jednocześnie z naukowymi zaległościami sprzed ponad 2000 lat i osobę, która nie potrafi sfalsyfikować najprostszej teorii spiskowej do obalenia w dziejach ludzkości. Być może jest tak dlatego, że ma taki sam bu...bałagan w głowie jaki widać w garażu na jego "wybitnych" filmach bez komentarzy. Pan Zbigniew doczekał się jednego z kilku [artykułów] w sieci na temat swojej własnej firmy. Zbigniew interesuje się polem magnetycznym, darmową energią, eterem, Teslą, perpetuum mobile, itp.

Kanał

Pan Zbigniew, w odróżnieniu od stereotypowych płaskoziemców prezentuje na swoim kanale w serwisie Youtube przeróżne eksperymenty, które w większości nie są bezpośrednio związane z tematem płaskiej Ziemi, aczkolwiek można obejrzeć na jego kanale eksperyment, w którym mierzy temperaturę światła Księżyca, udowadnia z jakiegoś powodu płaską ziemię na podstawie kuli, lub też prezentuje jak działa kompas na płaskiej Ziemi, podstawiając pod mapę, jak na prawdziwego inżyniera przystało - spory ferromagnetyk.

Zbigniew po jednym z ciężkich dni eksperymentów w swoim garażu zauważył, że gdy jest bez koszulki to niektóre przedmioty przyklejają się do jego spoconego ciała. Faktem tym próbuje teraz przekonać cały świat, iż posiada supermoce, które pozwalają mu na przyciąganie do swojego ciała metalowych przedmiotów

.


Wynalazki

Zbyszek, jak udało się ustalić redakcji, potrafi "wynaleźć", każdą, nawet największą bzdurę w sieci, a specjalizuje się w rosyjkim YT. Jest też "wynalazcą" powiedzenia: "globus obalony że ho ho!! zgodnie z Biblią katolicką"

Zbyszek (78 IQ) "wynalazł" też liczne grono znajomych na swoim "poziomie", z których najbardziej wyróżniają się: Jerzy J. (76 IQ), Mirek P. (63 IQ) i Justynka (54 IQ).

Ciekawostka

Zbyszek pomimo patentu na darmową enegię że ho ho!! nadal płaci rachunki za prąd spółce ENERGA S.A.