Sanjaya

Z Szuropedia
To jest nie tylko zatwierdzona wersja strony, ale również ostatnia jej wersja.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wyczerpany Sanjaya po ukończeniu ultramaratonu

Sanjaya – polski youtuber, twórca kanału Jasna Strona Mocy. Jednostka wybitna, człowiek inteligentny interesujący się medycyną, fizyką naturalną, znaczeniem oraz etymologią polskich wyrazów, geopolityką, religią i ekonomią. W swoich filmach Sanjaya ostrzega przed zagrożeniami ze strony masonów, Reptilian, kościoła katolickiego, murzynów, Żydów i producenta Coca-Coli. 3 lutego 2018 r. dokonał koronacji samego siebie na Króla Imperium Lechitów

Biografia

Według raportu Bractwa Zakonnego Himavanti, w 1992 roku sekta katolicka próbowała otruć Sanjayę oraz pozbawić go wzroku. Prowadzący wówczas ośrodek Ruchu Era Wodnika w Kazimierzu Dolnym Sanjaya został zmuszony do wypicia toksycznej dawki strychniny. Jedynie silna lehicka dusza Sanjayi sprawiła, że przyszły lehicki król nie odniósł szwanku na zdrowiu. Sanjaya w jednej z audycji youtubowych skwitował to zdarzenie następującymi słowami;

- W 1992r. wykonano na mnie wyrok śmierci, przeżyłem.

Sanjaya twierdzi, że na YouTube działa agent ciemnej strony mocy SciFun – mason specjalizujący się w promowaniu heliocentryzmu. W trzecim odcinku serii „Płaska Ziemia – poważna analiza” z dnia 11 lutego 2018 roku zaatakował i ośmieszył Sanjayę tworząc przeróbke jego filmu pod utwór „You spin me right round” zespołu Dead or Alive, oraz rozbijając jego teorię dotyczące płaskiej ziemi. W marcu Sanjaya przeprowadził kontratak. Przebrany się za Gandalfa rzucił na SciFuna klątwę. Wojna zakończyła się formalnie remisem, zaś faktycznie obie strony zyskały – Sanjayą w końcu ktoś się zainteresował, a filmy SciFuna odniosły spory sukces medialny.

Współpraca

5 lipca 2019r. Sanjaya pojawił się gościnnie podczas transmisji live na kanale 12000szabel.

Poglądy prozdrowotne

W przerwach od badań języka polskiego i promowania płaskiej ziemi, Sanjaya zachęca Polaków do dbania o własne zdrowie, poleca bieganie na boso ultramaratonów oraz odżywianie się wyłącznie warzywami i owocami. Mocno propaguje wstrzymanie się od spożywania mięsa, alkoholu, tytoniu i narkotyków oraz od uprawiania seksu, co może mieć szczególnie katastrofalny skutek na rozwój ruchu JSM. Twierdzi, że prawdziwy Lechita pije tylko wodę plazmowaną lub z jeziora. Ponadto namawia do rezygnacji ze szczepień i biegania codziennie po 40 km. Sanjaya twierdzi, że geniusz tkwi w prostocie i dzięki jego prostym zaleceniom można przeżyć 120 lat.

Stosunek do heliocentryzmu

Sanjaya mówi, że wiara w heliocentryzm jest jednym z filarów cmentarniactwa. Jako wybitny lingwista wywodzi nazwę heliocentryzm od słowa hell (ang. piekło). Jego zdaniem heliocentryzm został wprowadzony przez masonów bądź iluminatów po to, by kontrolować ludzkość i utrzymywać ich w kłamstwie. Sanjaya twierdzi że nadejdzie chwila, że ci wszyscy zwolennicy heliocentryzmu będą wyśmiewani, bo w tym nie ma logiki a jest tylko wiara. Sądzi, że Ziemia jest płaska i stacjonarna, a do tego przekonało go oddalanie się Słońca zgodnie z prawem perspektywy.

Ciekawostki

Sanjaya twierdzi, że w poprzednich wcieleniach był Królem Starożytnego Imperium Lechitów. Stworzył ruch Jasna Strona Mocy, który nieustannie wysyła emisariuszy na ulice dużych miast gdzie wciskają oni przechodniom ulotki propagujące JSM. W wolnym czasie uprawia warzywa w ogródku.