NJK

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

NJK, Jacuś, obserwator Księżyca, wschodów i zachodów Słońca, dzięki długoletniemu przebywaniu na emigracji uporządkował, wyczyścił i otworzył swój umysł na nową prawdę o otaczającym nas świecie.

Jacuś pisze we wstępie na swoim youtubowym kanale:
(...) jestem badaczem nieba, które uważam za klucz do Prawdy o nas - ludziach. Chcę Ci pokazać, że żyjesz, pracujesz i kochasz w symulowanym, renderowanym świecie, ustanowionym przez programistę - Boga znanego z Biblii. To, co obserwujemy na niebie, nie pasuje do twierdzeń współczesnej nauki, natomiast zgadza się z Bożym Słowem.(...)

NJK a otwartość na dyskusję

NJK jest tak pewien, zarówno metody jak i wniosków, że np prośba o to, by chodź RAZ założył filtr na aparat, noo, jak to się mówi, jak grochem o ścianę. Zapytany z kolei, przez jednego "kulistego" dlaczego właściwie Bóg zakpił z ludzi, stwarzając płaską ziemię a niebo renderując tak aby Słońce i Księżyc, dokładnie, we wszystkich szczegółach, pasowały do ziemi kulistej, odpowiedzią był szybki, bynajmniej nie symulowany, ban.

Stosunek posiadacza kanału NJK do innych szurów.

NJK, chociaż uważa się za płaskoziemcę, to model płaskiej ziemi zwany AE, uważa za głupi i śmieszny (bardzo słusznie zresztą), i nie raz dawał temu wyraz zarówno w filmach jak i w komentarzach. Powiedział kiedyś że ten model (AE) jest tak beznadziejny, że wszyscy inni płaskoziemcy, gdy już to zrozumieją, i tak trafią do niego jako do posiadacza jedynej "prawdy".