Marek Podlecki

Z Szuropedia
To jest nie tylko zatwierdzona wersja strony, ale również ostatnia jej wersja.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Marek Podlecki - naukowiec, wynalazca, konstuktor wielu urządzeń energetyzujących i oczyszczających. Prowadził na własną rękę wojnę z parchami, których uważał za wrogów ludzkości. Swoimi magicznymi zaklęciami potrafił rozpierdolić parcha, gdy ten zbliżył się do niego. Uważał, że jest on prześladowany przez parchy, które chcą go zniszczyć. Celowo za pomocą smartfonów strzelają do niego w różne części ciała, takie jak nerki czy odbyt.

- Będziesz mnie kurwa strzelał, jebany Mosadzie pierdolony. Jechał z tyłu i w nerkę mi kurwa walił. Patrzcie się jak spierdala!

- Marek Podlecki do przypadkowego kierowcy, którego ścigał na drodze bo myślał że ten jest parchem i go atakuje

Wynalazki i odkrycia

  • Twórca deparchatora, oraz jego ulepszonej wersji - deparchatora XXL. Deparchator potrafi wytwarzać kule plazmowe o średnicy 90 km, które sięgają nawet do Tajlandii. "Pozytywna plazma", generowana przez to urządzenie zabija parchy. Moc deparchatora zależy od jego wielkości. Uważa, że technologia Keshe nie może się równać z jego urządzeniami.
  • Konstruktor specjalnego wahadełka, które mówi mu wszystko, od miejsc gdzie znajdują się zaginione osoby po informacje kim jest jego żona. Za pomocą wahadełka potrafił zlokalizować bazę parchów, potężne czakramy na gruzowiskach, a także choroby i na co dany człowiek umrze.
  • Zwolennik i odkrywca nanowody, którą się doenergotyzowuje. Nanowoda przygotowana przez niego ma 5 milionów bovisów. Bardzo wysoko energetyczny jest według niego butapren oraz aceton.
  • Odkrywca nowego pierwiastka - doru, inaczej ujemnego orgonu, który obniża powłokę energetyczną człowieka i powoduje że jest on bardziej wrażliwy na ataki parchów.
  • Zrewolucjonizował teorię heliocentryczną i poddał ją krytyce. Sądzi, że nie ma jednej Ziemi, ale występuje wiele ziem. Nasza planeta według Marka Podleckiego ma się klonować na bieżąco.
  • Odkrywca pozaziemskiej sztucznej inteligencji, a także awatarów, którzy są jedynymi dobrymi stworzeniami mogącymi pomóc w walce z parchami.
  • Zwolennik biorezonansu, którym regularnie się bada.
  • Wierzył w cywilizacje gadzie, które mogą, ale nie muszą być złe. Gady w 50%, 75% i 25% mogą stać się sprzymierzeńcami w wojnie z parchami, ale gady stuprocentowe są złe z natury.

Parchy

Parchy (hologramy) to stworzenia, które podszywają się za prawdziwych ludzi, nic nie jest w stanie ich odróżnić od zwykłego człowieka, oprócz wahadełka. Mają dusze, które żyją dosyć krótko, najczęściej parę tysięcy lat i powstali w wyniku mordu rytualnego. Aby zachować swoje siły witalne parchy muszą co chwilę popełniać mordy rytualne. Tworzą oni podziemne kolonie, tzw. bazy które można zlokalizować za pomocą wahadełka zrobionego ze ślimaka winniczka tudzież źdźbła trawy. Te podziemne bazy można zniszczyć za pomocą bomb atomowych. Parchami są osoby młode, zazwyczaj płci męskiej, choć znajdują się także wśród nich nieatrakcyjne kobiety. Parchy atakują poprzez telefony komórkowe, którymi wysyłają igły, implanty, węże i robaki w różne części ciała. Implantem może być wszystko nawet ptasie gówno lub pszczoła. Żeby sprawdzić co jest implantem, a co nie, trzeba użyć wahadełka. Parchy "znaczą" swoją ofiarę, którą mają zaatakować, np. poprzez położenie śmiecia blisko auta ofiary. Parchy dzielą się na parchy zwykłe i super parchy, potężne istoty, których w przyszłości będzie inwazja. Potrafią być niewidzialni, ale Marek Podlecki potrafi ich zlokalizować i zniszczyć za pomocą wahadełka.

Przewidywanie przyszłości

Marek Podlecki za pomocą wahadełka, oraz przekazów z wyższego poziomu potrafił przewidzieć przyszłość, która jawiła mu się w ciemnych barwach. Sądził, że ludzie w niedalekiej przyszłości będą musieli zakładać enklawy, które będą bezpieczne od parchów. Im więcej będzie posiadaczy deparchatorów w danej enklawie, tym bardziej będzie ona bezpieczna. Podlecki przewidywał, że w niedalekim czasie nastąpi inwazja krasnali na Ziemię.

Zobacz też

Skala bovisa