Level World

Z Szuropedia
To jest nie tylko zatwierdzona wersja strony, ale również ostatnia jej wersja.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Level World
Tomasz Ż
Ilustracja
"Level World zadumany nad Prawem Gęstości" - pędzla Jana Matejki, 1862r.
Data urodzenia 1977r.
Miejsce zamieszkania Wielka Brytania
Narodowość polska
Powiązania Crazy Polish Man
Kanał YouTube Level World
Lata aktywności od marca 2018
Strona internetowa

Level World w trakcie jednego z patostreamów
Szczypta kultury Levela
Tomasz w młodości

Level World, pseud. Żebrzący Rumun, Zielonka, Pajac na gumce, Kapuściany Głąb, Tomcio - youtubowy wojownik, standuper polskiego pochodzenia, wybitny lingwista specjalizujący się w łacinie podwórkowej, antyheliocentryk, ojciec, mąż, kierowca i twórca prawa gęstości i innych kontrowersyjnych, aczkolwiek uznanych w pewnych środowiskach teorii. Zwolennik stacjonarnej, poziomej Ziemi. Jego głównym (i jedynym) argumentem na płaską Ziemię, jest to że nie widzi krzywizny. Znany ze swoich antyheliocentrycznych hangoutów podczas których usilnie stara się zakrzyczeć rozmówców. Hangouty są nagrywane w wyjątkowo malowniczej scenerii, w tle z zawieszoną zasłoną prysznicową. Wsławił się licznymi deklaracjami o szukaniu mężczyzn oraz potrzeby namacalności co skłoniło niektóre środowiska do zaszufladkowania go jako geja. Z zamiłowania kierowca TIR-a. Fascynat defekacji, używający jej jako jednego z argumentów w dyskusji.

- bo waga wskazuje różnice, różnice w gęstościach wskazuje. W sensie że jak bardzo różni się ta gęstość jakiegoś obiektu od medium w którym ono się znajduje.

- Level World o swoim prawie gęstości

Dorobek naukowy

Level World posiada bogaty dorobek pseudonaukowy, który otworzył mu drogę do wkroczenia na salony. W przyszłości planuje polemikę ze znanymi osobistościami świata nauki m.in. z Krzysztofem Meissnerem. Twórca takich teorii jak:

Level World podczas całej swojej działalności na YouTube przeprowadził jeden eksperyment myślowy, w którym chodził po ziemi pod kątem 45 stopni. Jeśli jego twierdzenie okaże się prawdziwe (przechylenie głowy spowoduje że okręt też się pochyli i odpłynie inaczej), doprowadzi do rewolucji w nawigacji i żegludze. Ponadto lubuje się w wymyślaniu skomplikowanych zwrotów (fizyka naturalna, prawo gęstości, determinanta kierunkowa, fizyka namacalna, equilibrum), oraz połączeń wyrazów, których bezsensowne rzucanie ma zastąpić opis zjawisk fizycznych opartych na znienawidzonej przez niego grawitacji, którą traktuje jak swojego osobistego wroga.

Level World przeprowadził również naturalny eksperyment myślowy, fantazjował o dwóch cegłach (nie sprecyzował dokładnie jakich, lecz najbliższe są mu pustaki) leżących na idealnie płaskiej powierzchni w odległości 5km od wytężającego wzrok Levela, stwierdził on, że z tej odległości cegieł (o dziwo) nie widać. Następnie balansując na granicy wydolności swego mózgu, wyobraził sobie 500 takich cegieł na jednej stercie, po czym ni z dupy ni z pietruchy stwierdził, że z całej sterty nie widzi właśnie tych 2 cegieł które wyobraził sobie jako pierwsze, natomiast pozostałe 498 jest doskonale widoczne. Umęczony, lecz dumny z siebie, z dziarską miną podsumował, że tak właśnie działa Prawo Perspektywy, na płaskiej powierzchni obiekty zaczynają zanikać od dołu.

Uzdolnienia

Predysponowany do łopaty lub kilofa. Co prawda chwalił się że potrafiłby zbudować rakietę, ale chodziło najprawdopodobniej o taką do tenisa.

Kultura osobista

Level World słynie ze swojego podwórkowego slangu, rynsztokowego słownictwa oraz nienagannej łaciny. On sam stwierdził, że słownictwa którym się teraz posługuje nauczył się w pracy, którą wykonywał w latach młodości. Bardzo dosadnie, w punkt, zachowanie Levela skomentował użytkownik Henry Cavendish w jednym ze swych wierszy;

"Level World klnie i pluje,
on już tylko pajacuje,
cały w pianie, zaśliniony,
przez nienawiść zaślepiony,
przystań Tomek, spójrz na siebie,
Czemu bluźnisz; "chuju!" "zjebie!" ?
Wciąż uwłaczasz i wyzywasz,
myślisz, że tym życie wygrasz?
Prawdę powiem Wam o świecie,
bo pewnikiem tu nie wiecie,
każdy który cwaniak w necie,
to jest zawsze pizda w świecie."

Ciekawostki

Level World znany jest z tego że od wszystkich żąda dowodów na wszystko. Pytany o to kiedy sam poda dowód na "poziomość", albo zrobi jakieś opracowanie choćby jednego ze swoich "praw", odpowiada spokojnie: "nigdzie mi się nie śpieszy bo mam czas do końca życia!" Wielki fan Phuket Worda (od niego zapożyczył słynne Equilibrium) jak również szkockiego komika Dela z kanału Beyond the imaginary curve. W związku z pogorszeniem stanu zdrowia poważnie myśli o wlewkach. Pod presją żony Level World przestał pokazywać twarz publicznie podczas transmisji live na YouTube, jednakże zaprzecza jakoby był pantoflarzem. W 2018r. zapłacił jedynie 90£ podatku, z czego się cieszy jak małe dziecko i jest bardzo dumny, że tak wydymał rząd.

Istnieją mocne przesłanki by przypuszczać że jednym z twórców szuropedii jest właśnie Level World, jednak nikt jeszcze nie przedstawił na to potwierdzających dowodów naukowych.

Wywiady

Niedawno Level World udzielił wywiadu w programie "palacze igliwia pl", podczas którego zdradził sekrety swojej popularności.
Opowiadał on jak dobrze czuje się wśród swoich, czyli wśród płaskoziemskiej społeczności głąbów kapuścianych i jak to zapracował na swój sukces. To nie rynsztokowy język stał się głównym powodem wzrostu popularności lecz obcobrzmiące słowa; wprowadzenie do swych wypowiedzi słów: "determinanta", "equilibrium" czy "trivium" sprawiło że wśród głąbów od razu awansował na wyższą pozycję. Level World nie spoczął na laurach i nieustannie poszukuje nowych, nieznanych w swej społeczności zwrotów. Ostatnio zaskakuje wszystkich znajomością określeń "Prawo Boyle'a", "Teoria względności Einsteina", "Efekt Coriolisa" czy też "Kryterium Rayleigha" otwierając sobie drogę do objęcia przywództwa w polskojęzycznej płaskoziemskiej społeczności, a jak powszechnie wiadomo stado baranów prowadzone jest przez największego barana.