Globtardzi

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Płaskoziemska grafika wyśmiewająca Globtardów

Globtardzi - grupa ludzi inteligentnych, ponadprzeciętnie uzdolnionych we wszystkich dziedzinach życia. Głównie są to naukowcy, fizycy, astrofizycy, marynarze, piloci, inżynierowie, biznesmeni, premierzy, prezydenci, szefowie, laureci konkursów naukowych, generalnie; ludzie sukcesu. Brak w tej grupie kierowców! Globtardzi w wolnych chwilach oddają się swemu hobby czyli debunkowaniu, obalaniu i wyśmiewaniu "naturalnych naukofców". Dokonują tego pod filmami płaskoziemców poprzez komentowanie i wytykanie błędów oraz tłumaczenie podstawowych zasad fizyki (dla szurów wciąż nie do ogarnięcia). Jednakże odkąd płaszczaki na swych kanałach wprowadziły cenzurę powstaje coraz więcej kanałów Globtardian gdzie umieszczane są merytoryczne materiały obalające szurnięte teorie płaskoziemców.


Kwaterą główną Globtardów jest kanał youtubera GWW15 gdzie w niektóre sobotnie nocki Globtardzi spotykają się na spontanicznych "lajwach" i mocno zaciągając się dymem z igliwia prowadzą debaty aż do białego rana. Okazjonalnie aby lekko rozluźnić atmosferę w ramach częsci humorystyczno-artystycznej zapraszany jest na "lajwa" któryś ze śmieszniejszych płaskoziemców.
Wśród szurowskich społeczności płaskoziemców krążą teorie, że Globtardów tak naprawdę opłaca NASA oraz inne państwowe instytucje stojące za spiskiem mającym na celu nieujawnienie prawdy o kształcie Ziemi. Płaskoziemcy na wszystkie możliwe sposoby starają się wyśmiewać i dyskredytować Globtardów, jednakże jest powszechnie wiadome, że nawet najtwardszemu płaskoziemskiemu kierowcy, wyciskającemu ponad 100kg na klatę, mięknie faja na myśl o konfrontacji oko w oko z może nie tak silnym i nie tak dobrze zbudowanym, ale ze względu na swą inteligencję śmiertelnie groźnym Globtardem.
Jeden z tych bardziej "szczezich" płaskoziemców, zadumany po rozmowie z nieznanym z imienia Globtardem przyznał, że w trakcie dysputy z nim pierwszy raz zetknął się z tak wysokim ilorazem inteligencji u pojedynczego człowieka.