Deparchator

Z Szuropedia
To jest nie tylko zatwierdzona wersja strony, ale również ostatnia jej wersja.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Deparchator - urządzenie autorstwa Marka Podleckiego. Jego głównym zadaniem jest walka z parchami, ale posiada też właściwości energetyczne, odmładzające, oczyszczające i dające darmową energię w postaci plazmy.

Konstrukcja

Deparchator zwykły

Niewielki deparchator autorstwa Marka Podleckiego

Zwykły deparchator jest urządzeniem wykonanym z kamieni i skorupek winniczków na planie heksagonu lub oktagonu. Jest pomalowany na różne kolory, które mają różne znaczenie energetyczne. Niezbędnym elementem w tego rodzaju deparchatorze są skorupki ślimaka winniczka, które powodują zakręcenie plazmy. W środku znajduje się największy i najbardziej potężny energetycznie kamień. Urządzenie jest nieco słabsze od swojej większej wersji - deparchatora XXL, jednak potrafi ono wytwarzać ciepło, odmładzać i zabijać parchy i gady. Urządzenie zabija w ten sposób, że jeżeli parch się na nie popatrzy, to sam widok tego urządzenia go zabija, bo ten nie może znieść mocy pozytywnej plazmy.

Deparchator XXL

Wnętrze deparchatora XXL

Deparchator XXL jest bardzo zaawansowanym urządzeniem. Składa się on z obudowy, która się otwiera od góry. Środek jest przedzielony poziomo cienką deseczką na 2 równe części. Spód tej deseczki musi być pomalowany czarną farbą, ale najlepiej żeby był to gans ołowiowy. Na spodzie znajduje się wykonana ze srebrnego drutu lub folii aluminiowej gwiazda Dawida. W górnej części znajdują się: mały wentylatorek, 3 żarówki - niebieska i dwie żółte. Głowna, żółta żarówka musi być osłaniana zwierciadłem z góry i wkręcona pod kątem 45 stopni (ma to znaczenie energetyczne). Znajdują się tam też zwierciadła Kozyriewa, które są zdolne do ekranowania i kondensowania strumienia czasoprzestrzeni, który oddziałuje na ludzką świadomość. Zwierciadła są zrobione z puszki po Coca-Coli, a w ich środku znajduje się kamień energetyczny, który generuje strumień plazmy. Ten typ deparchatora ma działanie oczyszczające, odmładzające, energetyzujące, wytwarza ciepło, daje darmową energię w postaci plazmy, potrafi tworzyć kule plazmowe o średnicy do 90 km. Jeden deparchator ma zasięg do Tajlandii, ale zazwyczaj używa się ich wiele jednocześnie, żeby wzmocnić ich działanie. Urządzenie to potrafi ochronić przed implantami w postaci igieł, ptasiego gówna i pszczół.