Del

Z Szuropedia
To jest nie tylko zatwierdzona wersja strony, ale również ostatnia jej wersja.
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Del
fucking moron
Ilustracja
Del podczas prelekcji o globusie.
Zawód nieznany
Miejsce zamieszkania Szkocja
Narodowość mieszana
Powiązania Crazy Polish Man - Question Everything i Level World
Kanał: Beyond the imaginary curve
Lata aktywności 2016 -
Strona internetowa

Del - charyzmatyczny przywódca szkockich płaskoziemców, właściciel kanału "Beyond the imaginary curve", na którym zamieszcza relacje z pogadanek na ulicy, a także różne inne śmieszne rzeczy, o których, jak zresztą sam mówi, nie ma bladego pojęcia.

Zamiłowany w filozofii Sokratesa, skrócił i uprościł, jego słynne powiedzenie do: "nic nie wiem!" Jako, że upraszczanie rzeczy trudnych cechuje ludzi wielkich, Dela możemy tak spokojnie nazwać (na oko 110 kilo mięcha)

Prywatnie Del lubi grillować w swoim ogrodzie, razem z ludźmi którzy podzielają jego fizolofię (pisownia prawidłowa!) życiową (też nic nie wiedzą, ale o tym nie wiedzą)

Science!!

Ulubione zawołanie Dela. Rozumie pod nim roztrząsanie rzeczy oczywistych i banalnych, wielokrotnie zbadanych i opisanych, skatalogowanych i sfilmowanych, rozłożonych na czynniki pierwsze, niekiedy znanych od kilkuset lub więcej lat. No ale, "nic nie wiem"!

To fenomenalne, nowatorskie podejście do "science" (niekorzystanie z pracy poprzedników), z "czystym", "otwartym" umysłem, pozwoliło temu wielkiemu (w sensie jak pisaliśmy wyżej) człowiekowi, a także wielu w niego zapatrzonym (przykłady z litości przemilczymy), na wykonanie kolosalnego skoku. Kilka stuleci....do tyłu.


Poświęcenie

W czasie karkołomnego, mrożącego krew w żyłach badania, przeprowadzonego wraz z Crazy Danielem, istniało poważne ryzyko, że mocny wiatr oderwie tatuaże, które Del z pietyzmem kilka godzin kleił. Na szczęście do najgorszego nie doszło, chociaż sam eksperyment, który miał na celu zmierzenie siły wiatru rurką PCV, na skutek źle ustawionej kamery, nie udał się. Wadliwie wypoziomowana kamera nie zarejestrowała niestety amplitudy drgań rurki.


Nauczanie

jak działa rower, jak otwiera się drzwi, jak otwiera się szufladę, jak wyciska się ścierkę, jak napić się wody z piłki


Konstrukcje inżynierskie

pomost z klocków Lego

Zamiłowania