11rtyu

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
11rtyu
Piotr G.
Ilustracja
Miejsce zamieszkania Manchester, Lancashire
Narodowość polska
Powiązania Level World, Crazy Polish Man, Astro Ara
Kanał YouTube; 11rtyu
Lata aktywności od ok. 2017r.
Strona internetowa

11rtyu - tak na prawdę Piotr G. polski szur, przebywający na Wyspach Brytyjskich, płaskoziemca; najprawdopodobniej z odłamu biblijnego - absolutny kopista-rekordzista, wszelkich pseudonaukowych filmów dotyczących płaskiej ziemi, jak i zarówno innych niepotwierdzonych żadnymi faktami teorii spiskowych. Zwolennik najbardziej absurdalnych teorii tzw. alternatywnej nauki. Prezentuje ortodoksyjne treści na swoim kanale w serwisie Youtube obnażające jedynie antysemityzm u tego powtarzacza, podatność na teorie spiskowe NWO, spiskową teorię dziejów i inne jak się okazuje kwestie niepodlegające krytyce: użytkownik ten nawet nie kryje się z tym, że nie toleruje niezgadzających się z jego poglądami komentarzy na temat jego filmów, ostrzegając potencjalnych komentujących w opisach większości dodawanych przez niego materiałów przed jakąkolwiek krytyką przez kanały "nieposiadające zawartości" pod groźbą bana, lub usunięcia komentarza (jak na zdjęciu poniżej).

zasady komentowania na kanale 11rtyu

Wszystkie filmy prezentowane przez omawianego jegomościa są skopiowane (najprawdopodobniej bezprawnie i w większości bez zgody i wiedzy autorów). Argumenty, które miałyby potwierdzać jego poglądy w jego mniemaniu są zawarte jedynie w linkach do zabawnych filmów wysyłanych przez niego pod filmami całkowicie obalającymi nieprawdy które głosi, co jest jak dotąd jego ulubionym i jedynym zajęciem. Miłośnik i wielbiciel innego szurowego youtubowego kanału o nazwie Pol Lechicki.

Życie prywatne

Legendy głoszą, że Piotruś jest już na tym etapie schizofrenii paranoidalnej, że doprowadził on do rozpadu własnego małżeństwa w imieniu dowiedzenia jego urojonej "prawdy".

Ciekawostki

Jednym z hobby 11rtyu jest kolekcjonowanie zdjęć i filmów z maltretowanymi zwierzętami, przypuszcza się, że jest to wynikiem tajemniczego urazu z dzieciństwa.
Za publikację owych filmów na youtube już raz zamknięto mu konto.