Szuropedia:Polityka ochrony prywatności

Z Szuropedia
Wersja z dnia 18:43, 23 wrz 2019 autorstwa Determinanta Kierunkowa (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "Szuropedia pomimo tego, że jest projektem humorystycznym to przedstawia prawdziwe dane oraz opisy realnych sytuacji, wszystko cu tutaj przedstawiono miało miejsce w rz...")

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szuropedia pomimo tego, że jest projektem humorystycznym to przedstawia prawdziwe dane oraz opisy realnych sytuacji, wszystko cu tutaj przedstawiono miało miejsce w rzeczywistości!

Administratorem danych osobowych jest administrator serwera Szuropedii (szuropedia.pl). Szuropedia zbiera dane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów, przetwarza je zgodnie z prawem i nie poddaje dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami. Dane są zbieranie jedynie w adekwatnym, niezbędnym i koniecznym zakresie w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane.

Szuropdia zbiera następujące dane osobowe użytkowników, o ile ci zdecydowali się na ich podanie: pseudonim, adres e-mail oraz adres IP. Zbieramy te dane tylko i wyłącznie w celu umożliwiania użytkownikom edytowania naszych treści i przypisywania im odpowiednich praw autorskich. Przetwarzanie adresu IP ma miejsce dla celów bezpieczeństwa oraz w celu ewentualnego zwalczania wandalizmów. Adres email jest niepubliczny i wykorzystywany tylko i wyłącznie do kontaktu administracji z użytkownikiem, na przykład w celu zresetowania hasła do serwisu. Adres IP zarejestrowanych użytkowników może być widoczny tylko dla administracji w uzasadnionych przypadkach.

W przypadku naruszeń w zakresie: danych osobowych, ochrony prywatności, rzetelności przedstawianych wydarzeń, jak również wszelkich uwag, propozycji lub pytań prosimy o kontakt na e-mail:

Pozdrawiamy, zespół Szuropedia.pl