Mahiuszek

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mahiuszek odprawia tajemne modły do jedynego prawdziwego modelu Ziemi.

Mahiuszek - właściciel kanału MS STUDIO gdzie prezentuje sprzęt fotograficzny, jednakże swą popularność jako szur zdobył w gościnnych występach na kanale Crazy Polish Flatearther, gdzie zabłysnął monologami w których wypowiedział słynne zdania:

"jesteśmy na tyle szczezi, że nie wiemy na czym my stoimy"

oraz:

"I jeszcze jedno, mam do "sajfaja", do SciFun jak on się tam zwie. Nie wybieraj z nami walki, nie wybieraj z nami walki bo Cię zgnieciemy, rozumiesz? Nie podejmuj się z nami żadnej walki bo Cię po prostu zgnieciemy, rozwalimy Cię na drobny mak"

Działalność humorystyczna
Mahiuszek zrobił kilkadziesiąt dziur w kartonowym pudle, a następnie świecił przez te dziury latarką , na przemian latarkę oddalając i zbliżając do pudła. Niewątpliwie ciekawe doświadczenie (dla ucznia 1 klasy szkoły podstawówki) miało według niego dowodzić tego, że odległość od Słońca jest mniejsza niż podawana oficjalnie.

Kolejnym ciekawym eksperymentem był pokaz działania Prawa Perspektywy.

Ostatnim i chyba najgłupszym doświadczeniem, było filmowanie przez Mahiuszka (wybitnego fotografa) bochenka chleba, który według niego przypominał wyglądem planetoidę. Pod koniec pokazu Mahiuszek ze smakiem wszamał filmowaną przez niego "planetoidę", czym zaskoczył mniej bystrych widzów (głównie płaskoziemców).