Level World

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Level World
Tomasz
Ilustracja
"Level World zadumany nad swym Prawem Gęstości" - pedzla Jana Matejki, 1862r.
Data urodzenia 1977r.
Miejsce zamieszkania Wielka Brytania
Narodowość polska
Powiązania Crazy Polish Man
Kanał YouTube Level World
Lata aktywności od marca 2018
Strona internetowa

Tomasz Level World w trakcie jednego ze swych hangoutów
Tomasz w młodości

Level World, pseud. Żebrzący Rumun, Zielonka, Pajac na gumce, Tomcio - youtubowy wojownik, standuper polskiego pochodzenia, wybitny lingwista specjalizujący się w łacinie podwórkowej, antyheliocentryk, ojciec, mąż, kierowca i twórca prawa gęstości i innych kontrowersyjnych, aczkolwiek uznanych w pewnych środowiskach teorii. Zwolennik stacjonarnej, poziomej Ziemi. Jego głównym (i jedynym) argumentem na płaską Ziemię, jest to że nie widzi krzywizny. Znany ze swoich antyheliocentrycznych hangoutów podczas których usilnie stara się zakrzyczeć swoich rozmówców. Hangouty są nagrywane w wyjątkowo malowniczej scenerii, w tle z zawieszoną zasłoną prysznicową. Wsławił się swoimi deklaracjami o szukaniu mężczyzn oraz potrzeby namacalności co skłoniło niektóre środowiska do zaszufladkowania go jako geja. Z zamiłowania kierowca TIR-a.

- bo waga wskazuje różnice, różnice w gęstościach wskazuje. W sensie że jak bardzo różni się ta gęstość jakiegoś obiektu od medium w którym ono się znajduje.

- Level World o swoim prawie gęstości

Dorobek naukowy

Level World ma bogaty dorobek naukowy, który otworzył mu drogę do wkroczenia na salony i pozwolił na polemikę ze znanymi osobistościami świata nauki, np. Krzysztofem Meissnerem. Twórca takich teorii jak:

Level World podczas całej swojej działalności na YouTube przeprowadził jeden eksperyment myślowy, w którym chodził po ziemi pod kątem 45 stopni. Jeśli jego twierdzenie okaże się prawdziwe (przechylenie głowy spowoduje że okręt też się pochyli i odpłynie inaczej), doprowadzi do rewolucji w nawigacji i żegludze. Ponadto lubuje się w wymyślaniu skomplikowanych zwrotów (fizyka naturalna, prawo gęstości, determinanta kierunkowa, fizyka namacalna, equilibrum), oraz połączeń wyrazów, których bezsensowne rzucanie ma zastąpić opis zjawisk fizycznych opartych na znienawidzonej przez niego grawitacji, którą traktuje jak swojego osobistego wroga.

Uzdolnienia

Predysponowany do łopaty lub kilofa. Co prawda chwalił się że potrafiłby zbudować rakietę, ale chodziło najprawdopodobniej o taką do tenisa.

Kultura osobista

Level World słynie ze swojego podwórkowego slangu, rynsztokowego słownictwa oraz nienagannej łaciny. On sam stwierdził, że słownictwa którym się teraz posługuje nauczył się w pracy, którą wykonywał w latach młodości. Bardzo dosadnie, w punkt, zachowanie Levela skomentował użytkownik Henry Cavendish w jednym ze swych wierszy;

Level World klnie i pluje,
on już tylko pajacuje,
cały w pianie, zaśliniony,
przez nienawiść zaślepiony,
przystań Tomek, spójrz na siebie,
Czemu bluźnisz; "chuju!" "zjebie!" ?
Wciąż uwłaczasz i wyzywasz,
myślisz, że tym życie wygrasz?
Prawdę powiem Wam o świecie,
bo pewnikiem tu nie wiecie,
każdy który cwaniak w necie,
to jest zawsze pizda w świecie.

Ciekawostki

Level World znany jest z tego że od wszystkich żąda dowodów na wszystko. Pytany o to kiedy sam poda dowód na "poziomość", albo zrobi jakieś opracowanie choćby jednego ze swoich "praw", odpowiada spokojnie: nigdzie mi się nie śpieszy bo mam czas do końca życia! Wielki fan Phuket Worda (od niego zapożyczył słynne Equilibrium) jak również szkockiego komika Dela z kanału Beyond the imaginary curve. W związku z pogorszeniem stanu zdrowia poważnie myśli o wlewkach. Pod presją żony Level World przestał pokazywać twarz publicznie, podczas streamów oraz transmisji na YouTube, przez niektórych złośliwie nazywanych patostreamami.