Kategoria:Antydinozaurowcy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 1: Linia 1:
'''Antydinozaurowiec''' jest jednym z wielu gatunków szurów. Wyznaje on wiarę z pogranicza [[Płaska Ziemia|płaskiej Ziemi]], [[Antyewolucjonizm|antyewolucjonizmu]], a także [[Kreacjonizm|kreacjonizmu]]. Charakterystyczną cechą tego gatunku szura jest odrzucanie istnienia zwierząt kopalnych (zwłaszcza dinozaurów, stąd nazwa). Próbuje wmówić sam sobie oraz innym, że wszystkie dokonania z dziedziny paleontologii to w rzeczywistości oszustwo, choć ma na to "dowody", które są łatwo podważalne. Niektórzy antydinozaurowcy tak głęboko zaszli w tę wiarę, że nie tylko nie próbują jej udowodnić, ale także uważają każdego paleontologa i osobę interesującą się paleontologią za swoich '''OSOBISTYCH WROGÓW''' (tak jak [[Płaskoziemca|płaskoziemcy]] i inne szury).
+
'''Antydinozaurowiec''' jest jednym z wielu gatunków szurów. Wyznaje on wiarę z pogranicza [[Płaska Ziemia|płaskiej Ziemi]], [[Antyewolucjonizm|antyewolucjonizmu]], a także [[Kreacjonizm|kreacjonizmu]]. Charakterystyczną cechą tego gatunku szura jest nieudolne zaprzeczanie istnieniu zwierząt kopalnych (zwłaszcza dinozaurów, stąd nazwa). Próbuje wmówić sam sobie oraz innym, że wszystkie dokonania z dziedziny paleontologii to w rzeczywistości oszustwo, choć ma na to "dowody", które są łatwo podważalne. Niektórzy antydinozaurowcy tak głęboko zaszli w tę wiarę, że nie tylko nie próbują jej udowodnić, ale także uważają każdego paleontologa i osobę interesującą się paleontologią za swoich '''OSOBISTYCH WROGÓW''' (tak jak [[Płaskoziemca|płaskoziemcy]] i inne szury).

Aktualna wersja na dzień 02:41, 26 mar 2020

Antydinozaurowiec jest jednym z wielu gatunków szurów. Wyznaje on wiarę z pogranicza płaskiej Ziemi, antyewolucjonizmu, a także kreacjonizmu. Charakterystyczną cechą tego gatunku szura jest nieudolne zaprzeczanie istnieniu zwierząt kopalnych (zwłaszcza dinozaurów, stąd nazwa). Próbuje wmówić sam sobie oraz innym, że wszystkie dokonania z dziedziny paleontologii to w rzeczywistości oszustwo, choć ma na to "dowody", które są łatwo podważalne. Niektórzy antydinozaurowcy tak głęboko zaszli w tę wiarę, że nie tylko nie próbują jej udowodnić, ale także uważają każdego paleontologa i osobę interesującą się paleontologią za swoich OSOBISTYCH WROGÓW (tak jak płaskoziemcy i inne szury).

Strony w kategorii „Antydinozaurowcy”

Poniżej wyświetlono 3 spośród wszystkich 3 stron tej kategorii.