Dave Murphy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 1: Linia 1:
'''Dave Murphy''' - propagator nauk Erica Dubaya, wystąpił w show telewizyjnym w trakcie którego wykazał jak bardzo łatwowierny może być człowiek. Poważany płaskoziemca, znany również z zainteresowania medycyną alternatywną. propagator Urine fast - czyli pij własny mocz przez 30 dni bez jedzenia i wody. Dave w 18-tym dniu terapii stwierdził, że nigdy nie czuł się lepiej. Mało tego, Dave od 1,5 roku regularnie pije swój (i nie tylko) mocz, podobno już pierwsza szklanka daje energetycznego kopa
+
[[Plik:Pri 39197024.jpg|mały|Dave delektuje się soczkiem własnej roboty.]]
 +
'''Dave Murphy''' - propagator nauk Erica Dubaya, wystąpił w show telewizyjnym w trakcie którego wykazał jak bardzo łatwowierny może być człowiek. Poważany płaskoziemca, znany również z zainteresowania medycyną alternatywną. propagator Urine fast - czyli pij własny mocz przez 30 dni bez jedzenia i wody. Dave w 18-tym dniu terapii stwierdził, że nigdy nie czuł się lepiej. Mało tego, Dave od 1,5 roku regularnie pije swój (i nie tylko) mocz, podobno już pierwsza szklanka daje energetycznego kopa.
  
 
[[Kategoria:Szur]]
 
[[Kategoria:Szur]]
 
[[Kategoria:Płaska Ziemia]]
 
[[Kategoria:Płaska Ziemia]]
 
[[Kategoria:Pseudomedycyna]]
 
[[Kategoria:Pseudomedycyna]]

Aktualna wersja na dzień 18:16, 20 wrz 2019

Dave delektuje się soczkiem własnej roboty.

Dave Murphy - propagator nauk Erica Dubaya, wystąpił w show telewizyjnym w trakcie którego wykazał jak bardzo łatwowierny może być człowiek. Poważany płaskoziemca, znany również z zainteresowania medycyną alternatywną. propagator Urine fast - czyli pij własny mocz przez 30 dni bez jedzenia i wody. Dave w 18-tym dniu terapii stwierdził, że nigdy nie czuł się lepiej. Mało tego, Dave od 1,5 roku regularnie pije swój (i nie tylko) mocz, podobno już pierwsza szklanka daje energetycznego kopa.