Chemtrails

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Chemtrails - szurnięta nazwa Contrails (pol. smuga kondensacyjna).

Istnieje, wcale niemała grupa szurów, uważająca, że międzynarodowy spisek najwyższych sił i rządów, organizuje nam zrzucanie czegoś na głowę. A to "coś", to do wyboru do koloru, zależy od szura. Mamy więc: związki metali lekkich, związki metali ciężkich, związki radioaktywne, chemikalia "ogłupiające", wirusy, bakterie chorobotwórcze, itd, itp. listę można ciągnąć.

Oczywiście w spisek powinno być zamieszanych dziesiątki tysięcy ludzi, (piloci wojskowi i cywilni, producenci samolotów, obsługa lotnisk, pracownicy zakładów chemicznych i farmaceutycznych, kierowcy tirów) którzy doskonale wiedzą że trują też sami siebie, a także swoje rodziny, zwierzęta ,ogródki przydomowe i działki poza miastem (bo środki rozpylane na wysokości przelotowej, wiatr może roznieść w dowolnym kierunku!).

Pytanie które się tu ciśnie na usta, dlaczego NIKT z tych ludzi, NIGDY, przez kilkadziesiąt lat, nawet na łożu śmierci się nie wygadał?

No i jeszcze inna kwestia. Czy hodowca bydła (na mięso, skóry i do roboty), będzie CELOWO truł swoje bydło, tylko dlatego że przypadkowo prowadzi jeszcze aptekę i chce sprzedać lekarstwa?!? (przepraszamy za porównanie do bydła)