Chemtrails: Różnice pomiędzy wersjami

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "Chemtrails to szurnięta nazwa Contrails (pol. smuga kondensacyjna). Istnieje, wcale niemała grupa szurów, uważająca, że międzynarodowy spisek najwyższych sił i...")
 
Linia 1: Linia 1:
Chemtrails to szurnięta nazwa Contrails (pol. smuga kondensacyjna).
+
'''Chemtrails''' - szurnięta nazwa Contrails (pol. smuga kondensacyjna).
  
 
Istnieje, wcale niemała grupa szurów, uważająca, że międzynarodowy spisek najwyższych sił i rządów, organizuje nam zrzucanie czegoś na głowę.
 
Istnieje, wcale niemała grupa szurów, uważająca, że międzynarodowy spisek najwyższych sił i rządów, organizuje nam zrzucanie czegoś na głowę.
Linia 10: Linia 10:
  
 
No i jeszcze inna kwestia.
 
No i jeszcze inna kwestia.
Czy chodowca bydła (na mięso, skóry i do roboty), będzie CELOWO truł swoje bydło, tylko dlatego że przypadkowo prowadzi jeszcze aptekę i chce sprzedać lekarstwa?!?
+
Czy hodowca bydła (na mięso, skóry i do roboty), będzie CELOWO truł swoje bydło, tylko dlatego że przypadkowo prowadzi jeszcze aptekę i chce sprzedać lekarstwa?!?
 
(przepraszamy za porównanie do bydła)
 
(przepraszamy za porównanie do bydła)

Wersja z 16:06, 14 wrz 2019

Chemtrails - szurnięta nazwa Contrails (pol. smuga kondensacyjna).

Istnieje, wcale niemała grupa szurów, uważająca, że międzynarodowy spisek najwyższych sił i rządów, organizuje nam zrzucanie czegoś na głowę. A to "coś", to do wyboru do koloru, zależy od szura. Mamy więc: związki metali lekkich, związki metali ciężkich, związki radioaktywne, chemikalia "ogłupiające", wirusy, bakterie chorobotwórcze, itd, itp. listę można ciągnąć.

Oczywiście w spisek powinno być zamieszanych dziesiątki tysięcy ludzi, (piloci wojskowi i cywilni, producenci samolotów, obsługa lotnisk, pracownicy zakładów chemicznych i farmaceutycznych, kierowcy tirów) którzy doskonale wiedzą że trują też sami siebie, a także swoje rodziny, zwierzęta ,ogródki przydomowe i działki poza miastem (bo środki rozpylane na wysokości przelotowej, wiatr może roznieść w dowolnym kierunku!).

Pytanie które się tu ciśnie na usta, dlaczego NIKT z tych ludzi, NIGDY, przez kilkadziesiąt lat, nawet na łożu śmierci się nie wygadał?

No i jeszcze inna kwestia. Czy hodowca bydła (na mięso, skóry i do roboty), będzie CELOWO truł swoje bydło, tylko dlatego że przypadkowo prowadzi jeszcze aptekę i chce sprzedać lekarstwa?!? (przepraszamy za porównanie do bydła)