12000 Szabel: Różnice pomiędzy wersjami

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 1: Linia 1:
'''12000Szabel''' Gabriel T. ze wsi Horbów, popularność zdobył poprzez swoje streamy w których tłumaczy ruskie teorie spiskowe na j. polski. W trakcie swej działalności nawiązał współpracę z Markiem Podleckim, twórcą deparchatora. Jest zwolennikiem komórkowej ziemi, co to znaczy? Znaczy to, że jest wiele płaskich ziem ułożonych w twór kulopodobny, dalszego rozwinięcia brak. Jako jedyny w Polsce głosi teorię apokalipsy, wojny jądrowej XIX wieku w wyniku której miałaby zostać zniszczona starożytna/nowożytna wysoko rozwinięta cywilizacja, współczesna wersja zaginięcia Atlantydy. Orgazuje zjazdy szuropodobnych nad Bałtykiem.  
+
'''12000Szabel''' Gabriel T. ze wsi Horbów, popularność zdobył poprzez swoje streamy w których tłumaczy ruskie teorie spiskowe na j. polski. W trakcie swej działalności nawiązał współpracę z Markiem Podleckim, twórcą deparchatora. Jest zwolennikiem komórkowej ziemi, co to znaczy? Znaczy to, że jest wiele płaskich ziem ułożonych w twór kulopodobny, dalszego rozwinięcia brak. Jako jedyny w Polsce głosi teorię apokalipsy, wojny jądrowej XIX wieku w wyniku której miałaby zostać zniszczona starożytna/nowożytna wysoko rozwinięta cywilizacja - [rzypomina to trochę współczesną wersję zaginięcia Atlantydy. Okazjonalnie organizuje zjazdy szuropodobnych nad Bałtykiem.  
 
[[Kategoria:Komórkowa_Ziemia]]
 
[[Kategoria:Komórkowa_Ziemia]]
 
[[Kategoria:Youtuberzy]]
 
[[Kategoria:Youtuberzy]]
 
[[Kategoria:Szur]]
 
[[Kategoria:Szur]]

Wersja z 20:39, 12 wrz 2019

12000Szabel Gabriel T. ze wsi Horbów, popularność zdobył poprzez swoje streamy w których tłumaczy ruskie teorie spiskowe na j. polski. W trakcie swej działalności nawiązał współpracę z Markiem Podleckim, twórcą deparchatora. Jest zwolennikiem komórkowej ziemi, co to znaczy? Znaczy to, że jest wiele płaskich ziem ułożonych w twór kulopodobny, dalszego rozwinięcia brak. Jako jedyny w Polsce głosi teorię apokalipsy, wojny jądrowej XIX wieku w wyniku której miałaby zostać zniszczona starożytna/nowożytna wysoko rozwinięta cywilizacja - [rzypomina to trochę współczesną wersję zaginięcia Atlantydy. Okazjonalnie organizuje zjazdy szuropodobnych nad Bałtykiem.