Żywa kropla krwi: Różnice pomiędzy wersjami

Z Szuropedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "'''Żywa kropla krwi''' – sposób diagnostyki wielu chorób zakaźnych i umysłowych, od gruźlicy po AIDS. Badanie żywej kropli krwi polega na pokazaniu pacjentowi m...")
 
Linia 1: Linia 1:
'''Żywa kropla krwi''' – sposób diagnostyki wielu chorób zakaźnych i umysłowych, od gruźlicy po AIDS. Badanie żywej kropli krwi polega na pokazaniu pacjentowi mikroskopijnego obrazu preparatu z jego krwi, na którym widzimy bohaterów z serii ''Było sobie życie'', wirusy, bakterie i inne obiekty. Na obraz dodatkowo nanosi się obiekty, które mogą pomóc w rozpoznaniu choroby. Następnie przekonuje się pacjenta, że te obiekty to grzyby, metale ciężkie, toksyny, pasożyty i tym podobne, które można wyleczyć. A jak wiadomo, leczenie to dobry biznes.
+
'''Żywa kropla krwi''' – sposób diagnostyki wielu chorób zakaźnych i umysłowych, od gruźlicy po AIDS. Badanie żywej kropli krwi polega na pokazaniu pacjentowi mikroskopijnego obrazu preparatu z jego krwi, na którym widzimy (bohaterów z serii ''Było sobie życie''), wirusy, bakterie i inne obiekty. Na obraz dodatkowo nanosi się obiekty, które mogą pomóc w rozpoznaniu choroby. Następnie przekonuje się pacjenta, że te obiekty to grzyby, metale ciężkie, toksyny, pasożyty i tym podobne, które można wyleczyć. A jak wiadomo, leczenie to dobry biznes.
  
  

Wersja z 12:23, 11 wrz 2019

Żywa kropla krwi – sposób diagnostyki wielu chorób zakaźnych i umysłowych, od gruźlicy po AIDS. Badanie żywej kropli krwi polega na pokazaniu pacjentowi mikroskopijnego obrazu preparatu z jego krwi, na którym widzimy (bohaterów z serii Było sobie życie), wirusy, bakterie i inne obiekty. Na obraz dodatkowo nanosi się obiekty, które mogą pomóc w rozpoznaniu choroby. Następnie przekonuje się pacjenta, że te obiekty to grzyby, metale ciężkie, toksyny, pasożyty i tym podobne, które można wyleczyć. A jak wiadomo, leczenie to dobry biznes.


Argumentacja

  • Metale ciężkie są rozpuszczone we krwi dzięki lipoproteinom i nie są widoczne w mikroskopach optycznych. Nie oszukujcie pacjentów.
    • Odpowiedź: To wy oszukujecie pacjentów jakimś bełkotem. Co to są lipoproteiny?! Moja babcia była diagnozowana żywą kroplą krwi, przez co wyleczyła się z gruźlicy!